Usługi

Wykrywanie

Specjalizacją firmy Technologie Lokalizacji Podziemnej jest detekcja instalacji podziemnych, tras rurociągów , a także metali. Co więcej, przedsiębiorstwo proponuje też usługi pomiarowe dla gazownictwa oraz serwis detektorów.
W interesującym asortymencie TLP klienci znajdą lokalizatory renomowanych marek takich, jak Leica oraz 3M Dynatel, magnetometry, a także georadary.
Wykwalifikowane grono ekspertów, najwyższej klasy sprzęt, błyskawiczna realizacja zlecenia, a także niewysokie ceny to walory, które cechują firmę TLP.

Układanie

Przedsiębiorstwo Rem-Budex proponuje swoim klientom kompleksowe usługi brukarskie i ogrodnicze takie, jak np. położenie drogi dojazdowej z kostki betonowej, niwelację, przygotowanie podłoża w ogrodzie, czy też koszenie trawników i prace ogrodnicze.
Czyszczenie kostki oraz projektowanie ogrodu poprzedzone jest nieodpłatnymi konsultacjami, w ciągu których klient może przedstawić swoje zamierzenia – Rem-Budex przygotowuje indywidualny projekt dla każdego klienta.

Mastarklima

Urządzenie do klimatyzacji to gwarancja odpowiedniej temperatury podczas upalnych dni. Tego typu urządzenia oferuje zakład Mastar we Wrocławiu.
Współpracujemy z renomowanymi firmami, które oferują bezpieczne urządzenia klimatyzacyjne zgodne z wymogami technicznymi.
Poza bogatym asortymentem różnych modeli możemy zapewnić także bezpieczny montaż urządzeń. Samo wykonanie zamówienia nie zabiera wiele czasu – maksymalnie 1-2 dni. Wcześniej przygotowujemy kosztorys i zawieramy umowę.

Kamieniarstwo - Ross-Stone

Z kamienia można wykonać bardzo wiele rzeczy – od obiektów budowlanych aż po rzeźby. Zbyt kamienia dekoracyjnego oraz konstrukcyjnego to oferta zakładu P.P.H.U. ROSS w Czersku.

Kruszywo, kamień polny łupany lub otoczaki to przykładowy| surowiec, który oferujemy. Ma on zastosowanie przykładowo do konstruowania fontann, nóg od stołu, oczek wodnych oraz wielu niestandardowych przedmiotów.

Frima REPOZ

Przedsiębiorstwo Repoz gwarantuje tworzenie tarasów z kostki brukowej, montaż murka ozdobnego, zagospodarowywanie odpadów pobudowanych, jak również sprzedaż kostki brukowej.
Firma oferuje wykonanie nieodpłatnego kosztorysu całkowicie przystosowanego do potrzeb klienta, wysokiej klasy towary, jak i fachowe usługi objęte gwarancją.
Grono ekspertów, korzystne ceny, a także jakość wykonania to walory, dzięki którym przedsiębiorstwo może poszczycić się stale rosnącą popularnością wśród klientów.

Styl Remonty mieszkań

Firma remontowa Marcina Zielińskiego oferuje kompleksowe remonty mieszkań w Łodzi. Wszechstronne wykonywanie prac renowacyjnych w pomieszczeniach przykładowo instytucji oraz na zewnątrz w przypadku różnego rodzaju budynków to nasza specjalność. Długoletnie doświadczenie, grono wykwalifikowanych pracowników, terminowość oraz konkurencyjne ceny to zalety, dzięki którym zakład ma coraz większe grono zainteresowanych.

Skład Koronowo KAMIEŃ OGRODOWY

Strona internetowa skladkoronowo.pl powstała z myślą o ludziach dla których ważnym jest mieć wyjątkowy ogród. Firma sprzedaje też elementy małej architektury. Znajdą Państwo u nas: fontanny, otoczaki czy brykiet drzewny. Dzięki dużej ofercie, jak również niskim cenom, detaliście zaufało już duża grupa fascynatów ogrodów. Biuro składu jest w Koronowie, ale świadczy swoje usługi na terenie wszystkich województw. Dużo szczegółowych wiadomości znajduje się na witrynie.

Remonty-styl.pl renowacja wnętrz

Firma Marcina Zielińskiego oferuje wszelkiego typu prace remontowe na terenie Pabianic i okolic. Wśród usług przedsiębiorstwa znajdziemy np. odświeżanie wnętrz, układanie cegły klinkierowej oraz instalacja drzwi i okien. Centrala zakładu znajduje się peryferiach Łodzi. To, co nas charakteryzuje w branży to nie tylko terminowość usług ,ale także korzystne rozwiązania oraz dobre ceny.

Art Druk produkcja opakowań kartonowych

Art-druk kaszerowanie wykona standy bez nadruku, które mogą być uszlachetnione folią matową. Oferta Art Druk adresowana jest przede wszystkim do firm produkcyjnych oraz zajmujących się usługami. Współpracujemy z profesjonalnymi grafikami – oferujemy specjalne wzory lub realizujemy projekty klientów. Art Druk zaprasza klientów prywatnych oraz firmy z obszaru całej Polski do kontaktowania się za pomocą strony internetowej, jak i do kontaktu telefonicznego.

Pomyslnaimpreze.pl integracja

Imprezy integracyjne to świetny pomysł na zapoznanie się osób, mających wspólnie funkcjonować, czy to w czasie pracy zawodowej czy też w innych przypadkach. Wyśmienite potrawy i dobrze dobrana muzyka sprawią, że pracownicy będą się fantastycznie bawić. Warto jest więc podążać w kierunku by jak najlepiej poznać pracowników i zmotywować ich do oczekiwanego funkcjonowania. Zachęcamy do sprawdzania naszej przyciągającej propozycji na: pomyslnaimpreze.pl.
Strona internetowa firmy

Strony