Uroda

najskuteczniejsza depilacja laserowa wielkopolska

Beauty & Beauty to salon urody oferujący swoim klientom depilację laserową różnych części ciała takich, jak pach, łydek, a także karku.
Laserowe usuwanie owłosienia, a także depilacja okolic intymnych to najskuteczniejsza metoda na usunięcie niechcianego owłosienia – w atelier Beauty & Beauty koło Poznania włosy niszczone są przy użyciu lasara Vectus.

Profesjonalna obsługa, niskie ceny oraz duże doświadczenie to atuty, dzięki którym z usług gabinetu kosmetycznego Beauty & Beauty skorzystała już duża grupa usatysfakcjonowanych klientów.

Wizaż i stylizacje Edaff

Wizażystka Elena Daff proponuje wszechstronny zestaw usług połączonych z wizażem oraz bardzo ciekawą ofertą szkoleń. Podstawowe usługi obejmują m.in. wizaże sylwestrowe. Co więcej, popularne jest wybieranie zakupów ze stylistką, a także analizy sylwetki. Świetny gust, indywidualne podejście do każdego klienta i korzystne ceny to walory, które wpływają na renomę Eleny Daff. Dzięki wszechstronnemu doradztwu jest w stanie zagwarantować wysokiej klasy obsługę, która jest wynikiem nieustannego wzbogacania dotychczasowych kompetencji, jak i uczestnictwa w wielu spotkaniach branżowych.

Edaff.pl

Elena Daff to wyszkolona mistrzyni makijażu. W swojej ofercie ma makijaże ślubne oraz obsługę pokazów mody. Uzdolniona wizażystka wykonuje makijaż okolicznościowy, makijaże do pokazów mody i obsługę sesji fotograficznych. Elena Daff działa we Wrocławiu oraz bliskich miastach. Do każdego zamówienia nastawia się się poważnie, przez co zaufało jej dotychczas sporo zadowolonych klientek.
Strona www

Manicure i pedicure Angelika Pieklak

Nasza platforma sklepowa ma duże doświadczenie w sprzedaży materaców. Są to elementy meblowe umożliwiające nam wypoczynek. Wskazane jest więc wybrać odpowiedni materac. Chcemy proponować dobre towary i dopasowane do wszystkich oczekiwań w niskich cenach. Gwarantujemy, że nasz sklep da szansę, aby kupić doskonały materac. Posiadamy najlepsze ceny na rynku. Zapraszamy na stronę bejto-materace.pl. Gdynia, ul. Wielkopolska 33/1, tel. +48 58 66 00 321.
Profesjonalne materace koło

Strefa piękna usługi kosmetyczne

Jakubowska - Banaszak - Ostojska i partnerzy jest to kancelariazapewniająca nienaganną oraz szybką obsługę każdego świadczeniobiorcy dzięki profesjonalnym pracownikom. Kancelaria zajmuje się szerokim spektrum zagadnień – dotyczącymi prawa pracy, cywilnego jak i dochodzenia rekompensat komunikacyjnych jak i turystycznych. Konsultacje odbywają się w naszej siedzibie na obszarze Poznania. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu zamieszczonym w serwisie www. Kancelaria Spółka JBO, 60-829 Poznań, ul.

Specjalistyczny gabinet Beautifulhair

Piękna fryzura, beautifulhair16@wp.pl, tel. 888-909-911
Firma Beautiful Hair od 7 lat oferuje fachowe usługi w dziedzinie przedłużania i zagęszczania włosów. Przedłużanie oparte jest o metodę keratynową przy wykorzystaniu najwyższej jakości włosów indyjskich popularnych na całym świecie. Salon fryzjerski jest usytuowany na terenie stolicy Wielkopolski. Niezbędne informacje o zagęszczaniu włosów możemy zobaczyć na witrynie beautifulhair.com.pl.
Beautifulhair.com.pl, zapoznaj się ze stroną