Technika

Silniki wielobiegowe

Silniki elektryczne indukcyjne to podstawowy artykuł, jaki można znaleźć w naszym sklepie www Wamasz z Olsztyna. Każdy z nich to sprzęt najwyższej jakości, który można wykorzystać do różnych celów.
Silniki indukcyjne mające moc od 0,04 kW do 355 kW jednofazowe, wysoko napięciowe, kołnierzowo-łapowe, z hamulcem i inne gwarantujemy w konkurencyjnych kwotach. Do nich dostępne są też części dodatkowe i świadczymy pełne usługi serwisowe.

Windpoldźwig windy towarowe

Windopoldźwig to firma, która ma w swojej ofercie platformy dźwigowe różnego typu. Instalujemy m.in.: podłogi obrotowe, chodniki ruchome, funkcjonalne windy dla niepełnosprawnych i zapewniamy błyskawiczny serwis. Możemy zagwarantować krótkie terminy dostarczenia towaru, sprawny oraz nie zajmujący zbyt wiele czasu montaż i konkurencyjne ceny. Naszym atutem jest szeroki wybór sprzętu i wieloletnie doświadczenie w branży. Radosław Myszyński, tel. (68) 457 43 05
radoslaw.myszynski@windpoldzwig.pl

Lokalizator uszkodzeń kabli,wykrywacze metali i przewodów

Pole działania: infrastruktura , kable. TLP trudni się sprzedażą i profesjonalnych serwisem wszelkich urządzeń lokalizacyjnych. Do oferty produktów firmowych można zaliczyć m.in. radiodetektory, co więcej w ofercie są także produkty używane. Działamy w rejonie Nowej Soli.

WINDPOLDŹWIG Sp. z o.o.

Specjalista ds. dokumentacji: Artur Piaseckitel. (68) 457 43 09artur.piasecki@windpoldzwig.plFirma WindpolDźwig trudni się sprzedażą i montażem urządzeń dźwigowych dla osób niepełnosprawnych. Jako nieliczna firma w tej branży WindpolDźwig ma w swojej propozycji niestandardowe kształty platform, przystosowane do potrzeb zainteresowanego. Zapewniamy ponadto serwis materiałów eksploatacyjnych ,a także oferujemy kompleksowe porady, działamy na terenie całego kraju.

AGP grafen monowarstwowy i poliwarstwowy

Głównym produktem firmy Advanced Graphene Products Sp. z o.o. jest grafen, który powstaje z nietypowego materiału – metalu w stanie ciekłym. To nowe rozwiązanie dla branży przemysłowej, które może zostać wykorzystane m.in. do opracowywania układów cyfrowych. Ponadto nadaje się do wytwarzania wyświetlaczy dotykowych. AGP Corp jest spółką, która sprzedaje grafen wzrastający na ciekłym metalu. Właściwy produkt to grafen HSMG, który jesteśmy w stanie nanieść na podłoże innego typu wybrane przez Państwa , bądź też np. na szkło, poza tym mamy w sprzedaży nanoszenie elektrod.

Kable i światłowody Eukom

Eukom –Cabling to bardzo duży katalog okablowania światłowodowego.
W kręgu zleceniodawców spółki są m. in. producenci terminali a także operatorzy telefonii komórkowej.
Eukom-Cabling realizuje zlecenia na przewody: antenowe, patchcordy krosujące i usługi spawania systemów światłowodowych.
Korzystamy z nowoczesnych urządzeń, wyspecjalizowanej kadry i gwarantujemy szybkie terminy oferując atrakcyjne ceny. Można się z nami skontaktować: kom.: 601 34 51 31

Schody ruchome Windpoldźwig

Ruchome chodniki i schody, dźwigi towarowe, platformy dla osób niepełnosprawnych, dźwigi szybowe od sprawdzonych przedsiębiorstw proponuje WINDPOLDŹWIG Sp. z o.o. Niezawodność sprzedawanych urządzeń, ich atrakcyjne ceny oraz szybki montaż spowodowały, iż liczba zadowolonych klientów firmy systematycznie rośnie. Produkty proponowane przez przedsiębiorstwo WINDPOLDŹWIG są dostępne dla klientów z całej Polski. W katalogu Galeria na stronie internetowej znajdują się gotowe zamówienia, które stały się wizytówką firmy. Dział serwisu i konserwacji: Marek Sobczak, tel.