Samochody

Specjalistyczny przewóz z chłodnią Markisz

Za tydzień zmiana lokum? Spółka Markisz zajmuje się komfortowym przewozem wszelkiego rodzaju towarów, jak meble i materiały niebezpieczne. Przewozimy m.in.: sprzęt RTV, produkty spożywcze, meble, zapewniamy specjalistyczne porady, pomoc podczas załadunku i konkurencyjne ceny za zrealizowane usługi. Mamy niezbędne certyfikaty, dodatkowo, zapewniamy wsparcie przy przeprowadzkach. Wszelkie zamówienia wykonujemy szybko i sprawnie. Z naszą firmą transport ma miejsce w czystych warunkach, oferta jest skierowana do osób prywatnych oraz hurtowni.

Targi i imprezy motoryzacyjne Off-road Expo

Firma Ideeko trudni się fabrykacją opakowań foliowych. W asortymencie przedsiębiorstwa znajdziemy m.in. folie High Density PoliEthylen, torby polietylenowe takie jak np. Koszulka, torby z papieru luksusowe, a także lniane torby z materiału. Aby otrzymać więcej informacji należy wysłać email na info@ideeko.pl. Skład sprzedawanych przez firmę folii udostępniona jest na portalu www.ideeko.pl. Ideeko S.J., ul Przemysłowa 3A, 08-440 Piława, tel 25-684-81-28.

Profesjonalne szkoła jazdy off road

Przedsiębiorstwo Offroadadventure od wielu lat organizuje wydarzenia na powietrzu oraz imprezy okolicznościowe. Szkoła oferuje kursy a także przejazdy rozmaitego typu motocyklami, a także pojazdami terenowymi z napędem na cztery koła. Akademia sportów ekstremalnych jest rozpoznawalna w całym kraju i ma klientów z wielu województw. Szkoła proponuje też możliwość wypróbowania swojego sprzętu, wielohektarowy teren do jazdy własnym pojazdem, a także szkolenia z pierwszej pomocy.
Offroadadventure.pl, szczegóły oferty