Psychoterapia

gabinet psychologiczny poznań

Poradnia psychologiczna „Żagle” gwarantuje wsparcie psychologiczne wszystkim tym, którzy chcą zwiększyć komfort swojego życia, podjąć walkę ze stresem, a także pokonać lęki.
Poradnia ma w ofercie terapię dla par, warsztaty terapeutyczne, a także pomoc psychologiczną przez internet.
Z pomocy specjalisty poprzez skype na pewno skorzystają ci, którzy mają ograniczony dostęp do pomocy psychologicznej – żyją poza granicami kraju, są zapracowani, czy też nie mają czasu na wizytę w pracowni.

Pracownia psychologiczna Snm-pp.pl

Gabinet SNM to kompleksowa przychodnia, która oferuje pomoc psychologiczną. Dla pacjentów oferujemy pomoc w dziedzinie nerwic. Prowadzimy terapię obszarze psychologii kryzysu. Nasza siedziba znajduje się w Skierniewicach. Studio Nowych Możliwości prowadzi również interesujące warsztaty psychoedukacyjne. Poradnia ul. Jasna 5/7, 96-100 Skierniewice.

Snm-pp.pl, wejdź na stronę

Sidor psychoterapia

Potrzebujesz porady psychologa – dzwoń do naszej siedziby po life coaching. Nerwica, lęki coraz częściej występują w codziennym życiu.
Odpowiedź to terapia małżeńska. W współczesnych czasach pewne jest, że porady specjalisty są na prawdę pomocne. Zapraszamy do zapoznania się z detalami naszej propozycji na: www.przemiany.org
Sprawdź naszą ofertę przemiany.org

Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Ośrodek Psychoterapii Pomarańczowej Ja, proponuje pomoc psychologiczną dla młodzieży i osób pełnoletnich. Polecamy terapię dla osób indywidualnych i grupową, leczenie lęków. Gwarantujemy wszystkim naszym klientom pełną dyskrecję. W naszej ofercie znajdą Państwo psychoterapię dynamiczną. Psycholodzy pracujący w naszym gabinecie w Poznaniu to osoby z ciepłym nastawieniem do drugiego człowieka. Przez miesiące naszej działalności pomogliśmy ogromnej ilości osób znajdujących się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Pracownia Psychologiczna

Gabinet Jolanty Pawłowskiej proponuje specjalistyczne badania uprawniające do pracy. Specjalistyczne badania kierowane są do kierowców, kandydatów na operatorów maszyn ciężkich, ludzi realizujących prace na wysokości i osób występujących o pracę adwokata. Klinika szybko realizuje zlecenia oraz posiada nowoczesny sprzęt. Głównym atutem gabinetu są szybkie terminy wykonania każdego zlecenia, oraz korzystne ceny i fachowa obsługa. . ul. Adama Mickiewicza 31, (wejście od ul. Sienkiewicza), Poznań, nr (61) 848 40 49