Polityka prawo

Kancelaria mecenas Sylwii Kołton

Biuro prawne Sylwii Kołton świadczy wsparcie podmiotom gospodarczym jak również organom państwowym. Prawnik Sylwia Kołton ma długoletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sprawach o ubezwłasnowolnienie, o zachowek , jak również o podział majątku. Siedziba biura Sylwii Kołton zlokalizowano na terenie śląskiej metropolii. Prawnik Sylwia Kołton oferująca pomoc w biurze w Sosnowcu, a także za pośrednictwem witryny WWW namawia do kontaktu osoby prywatne i przedsiębiorstwa z terytorium całej Polski.

Prawo spadkowe na blogu Kancelarii Adwokackiej Chróścielewska&Chróścielwski

Otrzymanie spadku, zachowek - to rzeczy nic ci nie mówią? Możesz zajrzeć na blog spadkowe-prawo.pl pisany przez Kancelarię Prawną Chróścielewska&Chróścielewski z Łodzi, a wyszukasz tutaj bardzo dużo praktycznych artykułów. To kancelaria prawna, w której każdorazowo możesz skorzystać ze specjalistycznej porady prawnej z obszaru prawa spadkowego oraz innych gałęzi prawa. Mecenasi: Magdalena Chróścielewska i Wawrzyniec Chróścielewski wraz ze swoimi pracownikami z chęcią służą pomocą przy rozstrzygnięciu problemu z którym zadzwoni klient.

Prawo rodzinne na blogu kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski

Blog rodzinne-prawo.pl założony przez mecenasów z umiejscowionej w Łodzi Kancelarii Adwokackiej Chróścielewska i Chróścielewski posiada zasób wiadomości na temat prawa rodzinnego. W obecnych czasach ludzie coraz częściej zwracają się do adwokatów o pomoc w temacie separacji, pozbawienia praw rodziców, opieki i kurateli, jak i ustalenia ojcostwa. Prawo rodzinne często jest zawiłe, dlatego służymy fachową poradą. Nasz blog prawniczy w każdym dniu odwiedza bardzo wiele internautów – liczymy na wszelkie sugestie oraz uwagi.

Blog o prawie karnym

Kancelaria Chróścielewska & Chróścielewski serdecznie zaprasza do codziennego sprawdzania swojego bloga, gdzie zamieszcza interesujące teksty dotyczące przepisów karnych, a także katalog przydatnych porad dla spółek oraz osób prywatnych. Mecenasi z Kancelarii Prawnej Chróścielewska i Chróścielewski dzielą się swoją specjalistyczną wiedzą z tymi, którzy nie zajmują się prawem na co dzień. Jesteśmy świadomi, że dzisiejsze prawo karne jest niejasne – piszemy gdzie ofiary przestępstw powinni poszukiwać wsparcia i pomocy.

Blog kancelarii adwokackiej Chróścielwska&Chróścielewski prawo-praca.pl

W dzisiejszych czasach wiele czyta się o mobbingu, łamaniu praw pracowników, a także o niezgodnym z prawem zwolnieniu zatrudnionej osoby, ale wielu ludzi nie dochodzi swoich praw, nie mając wiedzy z zakresu prawodawstwa. Właśnie dlatego prawnicy z łódzkiej Kancelarii Prawnej Chróścielewska i Chróścielewski stworzyli bloga www.prawo-praca.pl, gdzie podają absorbujące wiadomości odnoszące się do prawa pracy.

Prawo Cywilne Chróścielewska & Chróścielewski

Chciałbyś wynajmować prywatne mieszkanie i chcesz mieć pewność, że umowa jest zawarta zgodnie z obowiązującymi przepisami i chroni twoje interesy? Możesz udać się w tej kwestii do Kancelarii Prawnej Chróścielewska & Chróścielewski w Łodzi. Ściąganie zadłużenia oraz zasiedzenie to przykłady zagadnień z obszaru prawa cywilnego, z którymi każdego dnia spotykają się zatrudnieni w kancelarii prawnej adwokaci. Nabytą wiedzą oraz długoletnią praktyką dzielą się nie tylko podczas rozmów z klientami, ale także na blogu cywilne-prawo.pl. Usługi prawne z zachowaniem etyki adwokackiej?

Prawo rodzinne i gospodarcze Chróścielewscy

Kancelaria Prawna gwarantuje pomoc prawną w postaci przygotowywania pism procesowych, w tym przygotowywania aktów oskarżenia, jak również obronę przed prokuraturami. Pomagamy nawet w bardzo trudnych, złożonych sprawach – na zlecenie klientów Kancelarii tworzymy prawne dokumentacje oraz weryfikujemy prawidłowość umów o pracę. Bliskie jest nam postępowanie podatkowe.

Strony