METKON Krzysztof Szreniawski

Umiejscowiona w województwie mazowieckim firma Metkon zajmuje się wynajmem pojazdów, a także coraz popularniejszych przyczep reklamowych.

Przedsiębiorstwo gwarantuje wynajem samochodów zarówno na krótki, jak i na długi czas. Zespół doświadczonych pracowników służy swoją pomocą podczas dobierania najbardziej optymalnego wariantu wynajmu. Wypożyczalnia Metkon oferuje wynajem przez cały rok.

Zespół specjalistów, bogate doświadczenie, zindywidualizowane podejście do wypożyczającego i korzystne ceny to walory, które wyróżniają wypożyczalnię Metkon na polskim rynku.

enja.pl flagi państwowe

Spółka Enja.pl zajmuje się produkcją materiałów reklamowych takich, jak proporczyki, flagi państwowe oraz sztandary.
W bogatej ofercie artykułów firmy Enja.pl klienci znajdą cieszące się rosnącą popularnością flagi masztowe, klasyczne banery, jak i proporczyki.
Indywidualne podejście do klienta, błyskawiczna realizacja zamówienia i korzystne ceny artykułów to cechy, które wyróżniają przedsiębiorstwo Enja.pl na rodzimym rynku.
Firma Enja.pl zaprasza klientów do zadawania pytań i składania zamówień drogą mailową, czy też za pomocą strony internetowej.

Brukarstwo Repoz.pl

Firma Repoz gwarantuje dobrej klasy towary i
fachowe usługi objęte gwarancją. W sprzedaży przedsiębiorstwo Repoz posiada
chwytak do kostki,
listwy profilujące, wózek brukarski
oraz
teczki budowlane.

Sklep troszczy się o to, by sprzedawane narzędzia wyróżniały się nowoczesnością, solidnym wykonaniem oraz ergonomicznością. Maszyny takie ułatwiają pracę i pozwalają na niemałe oszczędności.

Wyższa Szkoła Medyczna Sosnowiec

Dietetyka - poradnictwo, ratownictwo medyczne, czy też i pielęgniarstwo – naukę na tych, oraz wielu innych kierunkach zapewnia WSM Sosnowiec.
Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu gwarantuje kandydatom świetne przygotowanie do pracy w branży medycznej, dobrze wyposażone sale, jak również możliwość wzbogacania umiejętności w wielu dziedzinach.
Kadra doświadczonych wykładowców, bogata czytelnia, jak i wygodna lokalizacja sprawiają, że WSM Sosnowiec jest jedną z najlepszych szkół medycznych w tym rejonie.

Strony