Medycyna

Centrum Rehabilitacji Skomed w Bydgoszczy

W Centrum Rehabilitacji SKOMED z Bydgoszczy możesz liczyć na opiekę wykwalifikowanych fizykoterapeutów. Zarówno w naszej placówce, jak również u chorego, realizujemy szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych. Bogata gama zabiegów terapeutycznych obejmuje zabiegi takie, jak jonoforezę, kinesiology taping, magnetoterapię, krioterapię, masaż relaksacyjny, a także terapię metodą PNF.

LABmedical, laboratorium medyczne

Znana Pracownia Analityki Medycznej LABmedical usytuowana w sercu Piły wykonuje szeroką gamę analiz medycznych z zakresu chemii klinicznej, serologii, jak również biochemii.
Oferta pracowni to duży wachlarz badań podstawowych oraz dodatkowych np. na zawartość wapnia – bezpłatnych a także odpłatnych. W przypadku tych drugich jest możliwość pobrania materiału do badań po godzinach otwarcia placówki.

Przychodnia Eskulap

Poszukujesz na terenie Sieradza miejsca, w który będziesz mógł wykonać badania potwierdzające ojcostwo? Możesz to powierzyć laboratorium należącym do NZOZ Przychodni Lekarskiej Eskulap Sp. z o.o.. Badania wykonujemy w NZOZ, zgodnie ze wszystkimi standardami, a chorzy nie czekają długo na wyniki. W propozycji badań laboratoryjnych znajduje się m.in. analiza markerów nowotworowych. Oferta badań dotyczy m.in. badań krwi, badań kału. Można się również zbadać w zakresie pasożytów lub alergii korzystając ze specjalnych pakietów badań.

Laboratorium analiz DNA Genmed

Szukasz profesjonalnego miejsca, by wykonać test DNA? Zachęcamy do skorzystania z Genomio, portalu www Laboratorium Diagnostyki Molekularnej GenMed J. Świerczyński sp.j. w Poznaniu. Analizy genetyczne prowadzone przez Genomio gwarantują wysoki poziom pewności. Wykonywane są przez rzetelny zespół genetyków, co potwierdzają liczne certyfikaty i pozytywne opinie osób poddanych ekspertyzie. Jesteśmy kadrą z niezbędnym doświadczeniem – nasze centrum mieści się w Poznaniu blisko Rynku. Serdecznie Zapraszamy do korzystania z naszej bogatej oferty.

Genmed - Laboratorium ekspertyz genetycznych

Laboratorium Badań DNA Genmed.pl oferuje usługi sądowego ustalania pokrewieństwa, a ponadto badania genetyczne chorób. Duża liczba wykonanych analiz oraz bogata oferta badań wpływają na stały wzrost liczby klientów laboratorium. Biuro spółki jest w Poznaniu, ale z oferty badań korzystają placówki z całej Polski. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 61 853 32 38.
Materiał genetyczny pobierany jest w sposób nieinwazyjny.

Opławski 3 Bell

Bellmed.pl to fachowy gabinet medyczno-stomatologiczny, który gwarantuje kompleksowe usługi z wielu dyscyplin medycyny. Polecamy konsultacje m.in.: ze stomatologii, z psychologii i robimy fachowe badania korzystając z najlepszego sprzętu światowych firm. Pacjentów przyjmujemy w Krakowie a także w niedawno wybudowanej przychodni w Katowicach. Personel kliniki to doświadczeni fachowcy z licznymi dyplomami.
Wejdź na stronę

GMS Recruitment Rekrutacja personelu medycznego

Profesjonalna agencja rekrutacyjna GMS Recruitment poszukuje doświadczonego personelu medycznego do przychodni w Polsce i za granicą. Fachowość oraz zamiłowanie do oferowanych działań, a także wieloletnie funkcjonowanie w branży sprawiło, iż grupa pielęgniarek zainteresowanych ofertą przedsiębiorstwa systematycznie wzrasta. GMS Recruitment pracuje na terenie całego globu. Dzięki naszej rzetelnej pracy ogromnie dużo osób dostało wymarzoną pracę. Email: info@gmsrecruitment.com, Tel: +48 665 342 763, Fax: +48 42 658 19 95