Mazowieckie

Wynajem rusztowań Bazet Serwis Sp. z o.o.

Wypożyczalnia Bazet Serwis Sp. z o.o. zajmuje się rozplanowywaniem, jak również zakładaniem instalacji elektrycznych, a także zabezpieczeniem istniejących instalacji i obsługą placów budów w zakresie instalacji. Wynająć u nas można m.in. gilotyny do kostki, odkurzacze, podnośniki elektryczne, niwelatory laserowe, paleciaki w bardzo konkurencyjnej stawce. O naszej pozycji na rynku świadczą zarówno wysoka jakość sprzętu, terminowość, jak i konkurencyjne ceny. Mimo, iż obsłużyliśmy jak dotąd kilkaset firm, w tym np.m.in.

Frise meblościanki

Salon frise.pl zajmuje się produkcją mebli na wymiar, które projektowane są w zależności od wymagań klienta. Elastyczność działań architektów umożliwia klientom zamówienie mebli do całego mieszkania według swojego pomysłu. Oferujemy podłogi, listwy, meblościanki.

Ida Sprzedaż mieszkań o podwyższonym standardzie

Firma IDA zajmuje się wykonywaniem budowli mieszkaniowych. Oferuje, na przykład przestronne mieszkania w niewygórowanych cenach. Budowane przez spółkę obiekty znajdują się w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie stolicy województwa mazowieckiego. Dodatkowymi atutami spółki są dogodne ceny i bogaty wachlarz świadczeń, z którego mogą korzystać wymagający klienci. Warto pamiętać, że spółka nie tylko sprzedaje domy, ale też oferuje dopasowanie ich do indywidualnych gustów klientów. IDA Sp. z o.o. Al.