Kursy i szkolenia

Nauka Języka Chorwackiego chorwacjacafe.pl

Styl życia, tradycja, ważne zakątki, kuchnia, ludzie w Chorwacji – to informacje, jakie poruszane są na portalu Chorwacja Cafe.

Dzięki temu osoby, które planują wakacje w tym państwie – po raz pierwszy lub następny - mogą liczyć na przydatną informację w różnych tematach - np. miejsc noclegowych, wycieczek.

Nie brakuje tu zarówno rozmów, reportaży, nagrań video, dzięki którym można poznać ważniejsze zakątki Chorwacji - powstały z zauroczenia nią.

Global Langauge Academy – szkoła języków obcych

Nauczymy Cię języka biznesowego, pomożemy przygotować się do egzaminu maturalnego bądź do zdobycia certyfikatu IELTS itd. To wszystko oferuje Ci szkoła językowa Global Language Academy z Wrocławia. Zajęcia prowadzone są przez grono wyszkolonych nauczycieli i native speaker’ów pochodzących z USA, Norwegii, Szwecji czy z Niemiec. Języków uczymy w małych zespołach lub podczas lekcji prywatnych. Proponujemy m.in. język: szwedzki albo norweski. Stawiamy na efektywne, a równocześnie sympatyczne nauczanie, przy wykorzystywaniu metody komunikacyjnej.

Nauka Jazdy OSK Astra

Marzysz o tym, aby zdobyć prawo jazdy na motor bądź auto osobowe? Ośrodek Szkolenia Kierowców ASTRA Michał Jan Goździk z Poznania zaprasza wszystkich miłośników dwóch albo czterech kółek na kurs. Tym co odróżnia Goździk-prawojazdy.pl od innych tego typu przedsiębiorstw jest sporo atrakcji dla kursantów – zniżki na kolejne szkolenia, odzież ochronna, jak również przydatne upominki. Realizujemy kurs prawa jazdy kategorii np.: A i B. Ponadto oferujemy jazdy dodatkowe przed egzaminem. Ci, którzy nie czują się zbyt dobrze w aucie, mogą uczestniczyć w dodatkowym szkoleniu za 10 zł.

Sport-kursy.pl

Szukasz kursów menadżerskich na wysokim poziomie? Znajdziesz je w ofercie Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w Lubelskiem. To ośrodek, który tworzą pasjonaci sportu. Szeroka paleta treningów w wielu miejscach na obszarze całej Polski, przeszkolona kadra trenerów, świetne przygotowanie, jak również interesujące zajęcia to walory, dzięki którym firma cieszy się ogromną reputacją pośród klientów, którzy chcą zdobywać nowe kwalifikacje w zakresie kultury fizycznej.

Sport-kursy.pl

Agencja Polska Akademia Rozwoju i Sportu posiada szeroki wybór kursów instruktorskich, jak na przykład specjalistyczny kurs trenerski, mieszanych sztuk walki, a także szkolenie menedżerów dyscypliny sportu. Duża paleta szkoleń w wielu miejscach w Polsce, wykwalifikowana załoga trenerów, świetne przygotowanie i ciekawe zajęcia to walory, za sprawą których spółka cieszy się coraz większą reputacją wśród klientów, którzy pragną zdobywać nowe kwalifikacje w zakresie kultury fizycznej.

PARiS – Polska Akademia Rowoju i Sportu w Lublinie

Spółka Polska Akademia Rozwoju i Sportu gwarantuje ogromny wachlarz szkoleń instruktorskich takich, jak zawodowy kurs instruktora sportu, lekkoatletyki, czy też kurs dla menedżerów imprez sportowych. Ogromna oferta treningów w wielu miastach w Polsce, profesjonalna kadra trenerów, rewelacyjne przygotowanie i ciekawe zajęcia to atuty, za sprawą których Polska Akademia Rozwoju i Sportu cieszy się ogromną reputacją wśród tych, którzy pragną rozwijać się w dziedzinie kultury fizycznej. Dzięki organizowanym przez nas szkoleniom menadżerskim będziesz przygotowany m.in.

Halibut Różne rodzaje szkoleń

Szukając specjalistycznej pomocy w materii doradztwa biznesowego warto przeanalizować propozycje Grupy Szkoleniowej Halibut. Zapewniamy głównie fachowe szkolenia menadżerskie o charakterze otwartym, ponadto organizujemy wszelkiego typu imprezy teambuilding. Grupę Halibuta tworzą doświadczeni nauczyciele, coache i konsultanci. Wszystkie szczegóły na temat ofert Grupy oraz sposobów kontaktowania się zawarte są na stronie internetowej: halibut.pl. Halibut Grupa Szkoleniowa s.c., ul. Tęczowa 19A, 60-275 Poznań, tel.

Kurs uwodzenia kobiet - Be Alpha

Be Alpha to wyjątkowa akademia uwodzenia dla panów. Proponuje między innymi zajęcia w klubach. Kurs zaprojektowany został z myślą o mężczyznach, którzy chcą poprawić swoje relacje z kobietami. Proponowane są 3 rodzaje kursu, o odmiennym stopniu intensywności. Szkoła znajduje się w Krakowie, przy ulicy Stachiewicza 47/57. Na kursy można zapisać się drogą elektroniczną. Na rynku prowadzimy działalność od dłuższego czasu, naszą skuteczność wzmacniają pozytywne opinie kursantów znajdujące się na stronie internetowej ,jak i różne relacje w prasie.