Imprezy

Organizator Imprez Inna Bajka

Szczudlarze - imprezy kulturalne. Teatr Inna Bajka prowadzi wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych na terenie województwa małopolskiego. Znakomita organizacja imprez gwarantuje ofertę, w której znajdziemy urodziny dla dzieci, eventy wigilijne, w teatrze występują głównie konferansjerzy ,jak również muzycy. Agencja pracuje na obszarze całego kraju, dostosowując się do poszczególnych potrzeb odbiorców.

Teatr Inna Bajka

Nietypowe imprezy - mimowie - urodziny dla dzieci. Teatr Inna Bajka prowadzi dużą liczbę interesujących imprez kulturalnych na terenie województwa małopolskiego. Zespół profesjonalnych aktorów cechuje rzetelność, niezwykła fantazja oraz długoletnie funkcjonowanie w aktorstwie. Usługi zapewniane przez Inną Bajkę cieszą się zatem, systematycznie zwiększającą się rozpoznawalnością. Na stałe bazujemy w Krakowie, jednak jesteśmy otwarci na imprezy w całej Polsce. Warto wspomnieć, że grupa artystyczna organizuje również ciekawe zabawy dla dzieci. Teatr Inna BajkaAleksanda Dekaul.

Kompleksowa organizacja imprez dla dzieci Imprezy-art

Pozostające na długo w pamięci imprezy dla dzieciaków organizuje firma Imprezy-art, która ma kilkunastoletnie przygotowanie w dziedzinie rozrywki. Firma posiada najlepszych pracowników, posiadających duże doświadczenie w branży rozrywkowej. Naszą ofertę kierujemy do przedszkoli ,jak i do klientów indywidualnych. Firma Imprezy-art.pl bez wątpienia zadba o dobry nastrój najmłodszych.
Szczegółowe informacje: imprezy-art.pl

Event Adventure Organizacja eventów dla firm

Spółka Event Adventure zajmuje się profesjonalną obsługą oraz przygotowywaniem zabaw firmowych i eventów na świeżym powietrzu. Organizujemy oryginalne imprezy kosmiczne, gwarantujemy przepyszny catering robiony przez kucharzy z długoletnim doświadczeniem, proponujemy ogromny zestaw atrakcji dla maluchów oraz dorosłych. W razie potrzeby zapewnimy także starannie przygotowane sceny, w codziennej pracy wyróżniają nas innowacyjne pomysły realizowane z pełnym zawodowstwem. Działamy już dużo czasu, przez co pozyskaliśmy poparcie dużej liczby firm. Adventure Extreme, 43-300 Bielsko-Biała, ul.