Hotele

Butikowy Hotel Royal

Przyjeżdżasz do Wielkopolski w celach prywatnych albo firmowych? Poszukujesz wygodnej lokalizacji na spotkania biznesowe? Zabytkowy Hotel Royal mieszczący się w sercu Poznania to doskonała propozycja dla turystów. Nasz znany hotel zapewnia elegancko wyposażone pokoje z łączem Wi-Fi oraz podwyższony standard . Możemy zagwarantować też obsługę w trakcie przerw kawowych oraz eleganckie pokoje razem z łazienką i telewizorem. Poza tym dysponujemy 24-godzinnym lobby-barem oraz nieodpłatnym miejscem do parkowania.

Royal Hotel

Przyjeżdżasz do Wielkopolski w celach prywatnych lub firmowych? Potrzebujesz dogodnej lokalizacji na nocleg? Zabytkowy Hotel Royal zlokalizowany w centrum Poznania to idealna propozycja dla turystów. Do dyspozycji rezerwujących oddajemy pokoje typu Superior, bufet, w którym goście znajdą wykwintne posiłki, bar, w którym znajdują się doskonałe napoje alkoholowe. Ponadto Royal Hotel oferuje też transfer z lotniska, a także szeroką ofertę innych niespodzianek. Pokoje urządzone są estetycznie, wyposażone w telewizory LCD i łazienkę z profesjonalnymi kosmetykami.

Ośrodek Wypoczynkowo-Konferencyjny Łochów

Pałac Łochów to zabytkowy ośrodek położony w przepięknej dolinie Liwca, godzinę drogi od stolicy. Na obszarze Pałacu są przytulne pokoje, kilka  sal konferencyjnych , a także  Kuchnia Pałacowa, dodatkowo aranżujemy  m.in.  imprezy plenerowe , jak również aromatyczne grille. Do dyspozycji przyjezdnych oddajemy  np. boiska wielofunkcyjne, czy też łódki wodne. Dla poprawienia kondycji proponujemy usługi zadbanego gabinetu SPA z sauną. Nasze zabiegi połączone są z wykorzystaniem pilingu kawitacyjnego. Naszą misją jest krzewienie polskości, powrót do tradycji.

Hotel Sen Noclegi

Hotele Sen zapewniają rezerwacje pokojów ,a także proponują organizację spotkań biznesowych. W ich ofercie dostępna jest m.in. organizacja imprez z różnych okazji, konferencji biznesowych; miejsca te służą także w celach wypoczynkowych. Usytuowanie przy trasach tranzytowych czyni z hoteli doskonałe miejsca do spędzenia nocy. Hotele dysponują wieloma pokojami o wysokim standardzie oraz dużymi parkingami dla pojazdów. Więcej informacji dotyczących hoteli - 48 68 475 66 43.
Kliknij hotelsen.pl

Twój Hotel Olympic

Olympic to luksusowy hotel z usługami najwyższej klasy. Do oferty hotelu należy szeroki wybór pokojów , z których każdy posiada łazienkę z prysznicem, telewizor i piękne meble, restauracja zapewniająca posiłki różnych światowych kuchni , jak również SPA. Hotel zachęca klientów z całego kraju i z zagranicy do bukowania pokoi oraz kontaktu telefonicznego. Wszystkie informacje na temat Hotelu Olympic są dostępne na domenie internetowej: www.hotel-olympic.pl.
Recepcja: tel.: 67 25 45 500, 67 25 45 570, 604 580 243.