Edukacja Nauka

Wyższa Szkoła Medyczna Sosnowiec

Dietetyka - poradnictwo, ratownictwo medyczne, czy też i pielęgniarstwo – naukę na tych, oraz wielu innych kierunkach zapewnia WSM Sosnowiec.
Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu gwarantuje kandydatom świetne przygotowanie do pracy w branży medycznej, dobrze wyposażone sale, jak również możliwość wzbogacania umiejętności w wielu dziedzinach.
Kadra doświadczonych wykładowców, bogata czytelnia, jak i wygodna lokalizacja sprawiają, że WSM Sosnowiec jest jedną z najlepszych szkół medycznych w tym rejonie.

Wyższa Szkoła Medyczna – Uczelnia w Sosnowu

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu proponuje chętnym ogromny wybór studów takich jak Dietetyka – poradnictwo, czy też Edukacja seksualna i wychowanie do życia w rodzinie. Prócz tego w prowadzonej przez nas uczelni można też zrobić specjalizację w zakresie organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia. Organizujemy studia pierwszego stopnia, studia pomostowe oraz studia magisterskie. Mocną stroną naszej placówki na pewno jest kadra naukowa z konkretnej specjalizacji i szeroka baza naukowa. Posiadamy m.in.

Mądry Maluch edukacja

Ciekawa oferta edukacyjna oraz grupa wykwalifikowanych pedagogów wyróżniają Przedszkole Językowe Mądry Maluch. Z oferty placówki, która poza rutynową nauką języka angielskiego proponuje również nowoczesną naukę wiedzy o przyrodzie i przepisów bezpieczeństwa, skorzystało już duże grono rodziców. Przedszkole mieści się na terenie Rumi i zachęca do kontaktu drogą telefoniczną. Wnioski rekrutacyjne na nowy rok nauki dostępne są na stronie internetowej madrymaluch.edu.pl Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, Na stronie: E-karta zgłoszenia dziecka.

Studiuj na WSTE

Uczelnia WSTE Szczecin oferuje najlepsze kształcenie w branży Transport oraz Edukacja Techniczno-Informatyczna. Szczególna troska o studentów, wysoka jakość proponowanych kursów oraz ich przydatność na rynku pracy spowodowała, iż grupa zadowolonych uczących się w WSTE systematycznie zwiększa się. Misją placówki jest przygotowanie kompetentnych inżynierów na potrzeby gospodarki województwa zachodniopomorskiego, kraju oraz Europy. Zapraszamy wszystkich, którzy skutecznie pragną urzeczywistniać swoje hobby. Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie, ul.

Jeżyki Warsztaty dla dzieci

Prezentowana placówka to niepubliczne przedszkole, które mieści się w jednej z dzielnic stolicy Wielkopolski – na ul. Strzałkowskiego.
W naszym zespole zatrudniani są jedynie wykwalifikowani pedagodzy oraz eksperci z zakresu leczenia logopedycznego. Znajdziecie nas w głównej części stolicy Wielkopolski, w zabytkowym budynku dającym dostęp do parkingu. Dzieci w naszym przedszkolu czują się bardzo dobrze – w ciepłej atmosferze uczą się najważniejszych norm społecznych.
Zapoznaj się z ofertą - przedszkole-jezyki.com.pl