Doradztwo finansowe

Odszkodowania - Eko Claim

Spółka Eko Claim usytuowana w Oldham oferuje fachową pomoc w otrzymaniu rekompensaty z powodu wypadku na obszarze Anglii.
Grupa przeszkolonych pracowników z firmy Eko Claim występuje w imieniu klienta w negocjacjach z adwokatem, zajmuje się tłumaczeniem wszystkich dokumentów oraz bierze udział w procesie roszczeniowym. Wypadek przy pracy, lub kolizja na drodze w UK? – Teraz otrzymanie odszkodowania jest zaskakująco szybkie!
Eko Claim towarzyszy klientowi w całym postępowaniu odszkodowawczym, gwarantując pomoc i wsparcie merytoryczne.

OMEGA Project Sp. z o.o.

Chciałbyś, żeby Twoja inwestycja została zrealizowana idealnie z planem i Twoimi oczekiwaniami? Zleć ją takiemu przedsiębiorstwu jak Omega Project w Wielkopolsce. Uda nam się sprostać wymaganiom stawianym nawet przez bardzo wymagających przedsiębiorców. Kadra fachowców wchodząca w skład Omega Project oferuje usługi takie, jak generalny nadzór inwestorski, project management, jak również wycenę budynku. Możemy zagwarantować przykładowo: nadzór budowlany, wyceny nieruchomości, przeglądy okresowe obiektów. Ponadto realizujemy inwentaryzację budynków mieszkalnych, maszynowych i pozostałych.

OMEGA Project

Spółka Omega Project, posiadająca ogromne doświadczenie i pewną pozycję na polskim rynku, trudni się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, a także użyteczności publicznej. Zajmujemy się pełną obsługą każdej inwestycji. Naszemu zakładowi można powierzyć przykładowo zarządzanie procesem inwestycyjnym w zakresie budownictwa mieszkalnego lub biurowego. Możemy zapewnić przykładowo: ekspertyzy budowlane, przygotowywanie obiektów do odbioru, przeglądy okresowe obiektów. Ponadto robimy inwentaryzację obiektów oświatowych, sportowych i innych.

Agrobankier.pl

Firma Agrobankier powstała głównie z myślą o farmerach – znajdą tu oni ofertę kredytową zaaprobowaną przez profesjonalnych doradców, przeczytają interesujące nowości prasowe, czy też zapoznają się z bogatym działem ogłoszeń o sprzedaży maszyn. Możemy pomóc Ci zdobyć fundusze na kupno nowego sprzętu np. do nawożenia, jak również pasz, nawozów lub każdego dowolnego celu. Dzięki doświadczonej grupie pracowników, wysokiej jakości usług i szybkiej realizacji zadań, firma cieszy się coraz coraz większą grupą zainteresowanych wśród rolników.

Omega Project – Obsługa inwestycji

Marzysz o tym, by Twoja inwestycja została wykonana zgodnie z planem oraz Twoimi oczekiwaniami? Zleć ją takiemu przedsiębiorstwu jak Omega Project w Poznaniu. Sprostamy warunkom stawianym nawet przez bardzo wymagających inwestorów. Kadra ekspertów wchodząca w skład firmy proponuje usługi takie, jak kompleksowy nadzór inwestorski, project management oraz wycenę budynków. Możemy zapewnić przykładowo: doradztwo techniczne, przygotowywanie obiektów do odbioru, przeglądy okresowe budynków. Ponadto wykonujemy opisy techniczne obiektów kulturalnych, sportowych oraz innych.

ITTI biznes

Na swoim koncie mamy już wiele międzypaństwowych projektów, zrealizowanych z pieniędzy UE dla instytucji publicznych. Firma ITTI Spółka z .o.o. z Poznania posiada w tej materii