Doradztwo

what.now - restrukturyzacja przedsiębiorstw

What Now to prowadzona przez najwyższej klasy adwokatów firma gwarantująca klientom indywidualnym oraz spółkom usługi takie, jak restrukturyzacja finansowa, jak również optymalizację podatkową.
What Now zajmuje się sporządzaniem analizy prawnej umów pożyczek bankowych, przygotowywaniem dokumentacji przekształcenia formy prawnej i analizą aktualnego stanu finansowego przedsiębiorstwa.
Adwokaci w naszym imieniu prowadzą negocjacje, których tematem są warunki spłaty pożyczki, przysposabiają przedsiębiorstwo do finansowania alternatywnego, a także współpracują z syndykami.

Pro Fit

ProfitPlan to grupa wykonująca usługi pisania profesjonalnych biznes planów i analiz rynkowych. Wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala na proponowanie usług sprawnych, efektywnych, dopasowanych do wszystkich wymagań zleceniodawców. ProfitPlan gwarantuje każdemu klientowi zatwierdzenie jego biznes planu przez bank. Osoby chcące wykonać biznesplan dla swojej działalności powinny odwiedzić witrynę internetową: http://www.profitplan.pl/.
Więcej na witrynie profitplan.pl

Msconsult.pl

MS Consulting to działalność, która oferuje wszechstronne szkolenia prawne dla klientów firmowych ,a także indywidualnych. Oferujemy usługi głównie w zakresie zabezpieczania wierzytelności, doradztwo dotyczące postępowania podatkowego i sądowego ,a także prawa karnego. Zapraszamy do odwiedzenia siedziby spółki w Poznaniu, gdzie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. O profesjonalnym podejściu do działalności decyduje niezwykle dobra opinia spółki na rynku usług doradczych.
Wejdź na stronę: msconsult.pl