Dolnoślaskie

Markisz domy z drewna

Zakład Domy-Markisz.pl od wielu lat buduje domy z bali drewnianych. Tradycyjna technika oraz używanie tylko najlepszego drewna spowodowały, że firma posiada wielu usatysfakcjonowanych nabywców. Przedsiębiorstwo zajmuje się także renowacją zabytków z drewna, projekty wykonuje na obszarze całego kraju. Jeśli macie zamiar kupić większą ilość bali, to zapraszamy do zatelefonowania pod numer: 603586209. Fhupchatka@wp.pl, tel: 782023900, domy-markisz.pl.

Noclegi Pensjonat Jural

Zlokalizowany w samym centrum Ski Areny Szrenica gościniec Jural w Szklarskiej Porębie to idealne miejsce na wypoczynek w górach przez cały rok. Miłośnicy wycieczek górskich , a także jazdy na nartach docenią bliskie usytuowanie jednego z najciekawszych ośrodków narciarskich, jak i wspaniałych szlaków Karkonoszy. Zainteresowanych urlopowiczów zachęcamy nie tylko do rowerowych wypadów, ale także do obejrzenia np. Harrochova.

Meble na wymiar Diament

Studio Diament oferuje profesjonalną produkcję mebli pod zabudowę. Cenioną zaletą przedsiębiorstwa jest fakt, że nie tylko dostarcza oferowane meble, ale też zajmuje się ich wytwarzaniem. Nasza siedziba mieści się na terenie Krakowa, a nasz team to solidni specjaliści z długoletnim doświadczeniem oraz niezbędną w tej branży wiedzą. Galerią oferowanych aranżacji udostępniono na stronie meblediament.pl. Studio Katowice - Giszowiec, ul. Plac Pod Lipami 7, tel. 32 - 205 - 71 - 14.
Więcej o usługach: meblediament.pl