Catering

Pasja Kuchnia włoska

Restauracja Pasja funkcjonuje w branży restauratorskiej. Profesjonalna obsługa serwuje dania z różnych zakątków Europy, wspaniałą lazagne oraz smaczne owoce morza. Naszym klientom zorganizujemy również imprezy rodzinne. Pasja mieści się w Radomiu, lecz osoby z pobliskich miast mogą kupować potrawy na wynos. Wyspecjalizowana kadra restauracji gwarantuje najwyższą jakość usług przez co gości u nas wiele klientów.
Pasjaradom.pl: wejdź na naszą stronę internetową

Powozownia restauracja w dobrym stylu

Lokal Powozownia proponuje kompleksową organizację rodzinnych spotkań, a ponadto obiadów firmowych i integracyjnych. Doskonała karta menu, wygodne pomieszczenia i przyjazna atmosfera sprawiają, że każda wizyta w lokalu na długo pozostawia w głowie przyjemne odczucia. Ośrodek położony jest w Hipodromie Wola w Poznaniu, w miejscu tym istnieje więc możliwość zorganizowania imprez pod gołym niebem, ognisk oraz kuligów. Restauracja proponuje również catering, oraz dysponuje miejscami noclegowymi dla gości. Powozownia cechuje się estetycznym wyglądem.

Kompleksowa obsługa gastronomiczna Dee Dee

Firma cateringowa zajmuje się kompleksową obsługą gastronomiczną oraz organizowaniem rozmaitych eventów. Mamy duże doświadczenie oraz pasje do jedzenia, co pozwala nam na organizację ciekawych imprez firmowych i prywatnych. Nasza firma jest zlokalizowana przy ulicy Bohaterów Getta Warszawskiego 1 / 3 w Gdańsku. Numer telefonu: 58 765 04 12. Spółka posiada również własne sale na różne imprezy, jak i miejsca w plenerze, np. statek.

Andrzej Krystosiak barman

Barman na ślubie, wieczorze panieńskim czy pokazach – to zlecenie dla Pro Baru. To działający z pasją team barmanów z latami spędzonymi za ladą, z setkami receptur – po to, aby każda uroczystość na długo zapadła w pamięci. Dla chętnych proponowane są pokazy barmańskie. Aby skontaktować się z firmą, należy zadzwonić na 509-176-162. Firma proponuje również wypożyczanie mobilnego baru.
Wejdź na domenę internetową