Biznes Ekonomia

Prosper – sprzedaż lokat

Osoby, które chciałyby współinwestować w gruntach budowlanych mogą skorzystać z propozycji firmy Prosper z Łodzi. To świetna okazja, by zyskać dodatkowe pieniądze. Prosper gwarantuje klientom usługi z obszaru inwestowania w nieruchomości, oferuje pośrednictwo w sprzedaży mieszkań oraz gwarantuje ogromny wachlarz usług księgowych. To na nich buduje się osiedla domów energooszczędnych, a na samym przedsięwzięciu można osiągnąć większy zysk niż umieszczając środki finansowe w banku.

Zaprzyjaźnione serwisy informacyjne

Zapraszamy do zapoznania się z zaprzyjaźnionymi serwisami zajmującymi się podobną tematyką.
Obok każdego serwisu umieszczamy krótkie info, aby ułatwić Wam wyszukanie interesującej Was informacji.

POLAK NA DWA - polakcandwa.blogspot.com
Blog o efektywnej optymalizacji dochodu oraz inwestowaniu dla wszystkich: obligacje korporacyjne, analizy spółek, alternatywne formy inwestowania oraz najlepsze lokaty i konta na rynku. Jednym słowem: jeżeli nie interesujesz się giełdą czy inwestycjami, nie masz czego szukać na tej stronie!

Misja serwisu

Misją serwisu jest agregowanie informacji niezbędnych do prowadzenia przedsiębiorstwa - małej, dużej, bardzo dużej firmy. Na stronie głównej prezentujemy Państwu katalog firm, które świadczą usługi dla osób prywatnych i przedsiębiorców według najwyższych europejskich standardów.
Na kolejnych podstronach serwisu planujemy publikację interesujących treści ze świata biznesu.

Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Sangowski

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Sangowskiego proponuje usługi w dziedzinie doradztwa prawnego. Od przeszło 15 lat kancelaria adwokacka obsługuje koncernów i osób prywatnych. Obsługa prawna jest dostępna do klientów indywidualnych ,a także spółkom. Kancelaria ma dużą liczbę zadowolonych zleceniodawców.
Prawnicy reprezentują Klientów przed sądem. Kontakt: kancelaria@sangowski.pl, tel +48 61 842 74 47, godziny otwarcia: 8:00 – 16:00, NIP: 782-133-07-13, REGON: 630695945
Więcej o firmie

Profin księgowa

Biuro rachunkowe Profin oferuje doradztwo w zakresie usług finansowych oraz nadzorowania spraw pracowniczych spółkom jak również osobom prywatnym. Firma zapewnia wsparcie w założeniu działalności gospodarczej oraz prowadzeniu ksiąg. Doświadczeni fachowcy gwarantują terminowość wykonywanych zleceń. Zespół firmy PROFIN to doświadczeni eksperci, którzy pracują na obszarze Białegostoku oraz okolic. Lista referencji znajduje się w witrynie firmy: www.profin.bialystok.pl.

Diament-df.pl

Firma DIAMENT trudni się wsparciem finansowo – ubezpieczeniowym. Spółka podchodzi do zainteresowanego indywidualnie, biorąc na warsztat jego możliwości inwestycyjne. Siedziba firmy mieści się w Lublinie, spółka ma też swoje oddziały terenowe na Górnym Śląsku, Toruniu i we Włocławku. Wysyłając wiadomość na e-maila: fhudiament@interia.pl interesanci otrzymują natychmiastowe odpowiedzi na temat oferty przedsiębiorstwa.
Wejdź na domenę internetową - diament-df.pl

Kancelaria Jacek Kerplik

Kancelaria prawnicza Jacka Kerplika świadczy fachowe usługi w dziedzinie wszelkich obszarów prawa. Świadczone usługi koncentrują się wokół różnych dziedzin prawa – m.in. rodzinnego, gospodarczego i zbierania zaległości. Kancelaria wyróżnia się indywidualnym podejściem do obsługi prawnej ,jak i wysoką jakością świadczonych usług. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: kerplik.pl. Kancelaria Adwokacka Jacek Kerplik, ul. Kopernika 9/6, 70-241 Szczecin tel. +48 91 820 27 22.
Więcej na stronie kerplik.pl