Biura nieruchomości

Intacto zarządzanie nieruchomościami

Przedsiębiorstwo INTACTO trudni się administrowaniem nieruchomościami, czyli m.in. proponuje obsługę administracyjno-prawną. Grupa usatysfakcjonowanych klientów firmy stale rośnie z powodu efektywności wykonywanych usług oraz ich przystępnych cen. Usługi wykonywane są na obszarze Warszawy, Krakowa oraz Łodzi. W swojej ofercie firma posiada również usługi zachowania czystości i konserwacji powierzchni, które świadczy, dzięki współpracy z firmami zewnętrznymi.

Intacto zarządca nieruchomości

Spółka Intacto działa w branży nadzorowania i sprawowania pieczy nad obiektami. Kompetentny personel od wielu lat zarządza spółdzielniami mieszkaniowymi, nieruchomościami mieszkalnymi. Działania firmy INTACTO są dostępne dla klientów z Krakowa, Warszawy oraz Łodzi. Zapraszamy do zaznajomienia się z osiągnięciami przedsiębiorstwa zamieszczonymi na stronie internetowej.
Witryna

Globo Virtual

Propozycja wynajmu skierowana jest do działalności gospodarczych, które poszukują lokalu Centrum szkoleń Globo Office to miejsce, gdzie można wykupić pomieszczenie na biuro własnej spółki - tzw wirtualne biuro. Na terenie biurowca mieszczą się powierzchnie biurowe. Ponadto na każdym z poziomów mieszczą się takie udogodnienia jak wentylacja. Budynek jest zabezpieczany przez całą dobę. Biuro Globo Office Center znajduje się w Poznaniu i oferuje współpracę za pośrednictwem formularza na witrynie internetowej.

Norma-bon.pl

Agent NORMA-BON proponuje szeroki zakres usług najwyższej jakości. NORMA BON oferuje Państwu fachowców, którzy wykonują profesjonalne projekty budynków, oraz wyceny nieruchomości. W związku z tym firma posiada już licznych zadowolonych klientów. Wykonujemy nasze usługi w Bydgoszczy oraz pobliskich miastach. Swoim zleceniodawcom biuro oferuje usługi profesjonalne wykonywane przez certyfikowanego specjalistę.
Strona

Abelard Koszalin

Abelard to zajmujące się pośrednictwem sprzedaży nieruchomości i działa od 1995 roku Grono wykwalifikowanych pracowników oferuje nieodpłatne konsultacje projektowe i pomoc w przeprowadzeniu kampanii reklamowej. Firma ma swoją siedzibę w mieście Koszalin przy ulicy Dworcowej 1, ale swe usługi świadczy i to z dużym powodzeniem na rynku ogólnopolskim oraz na rynkach państw Unii Europejskiej. Mamy wieloletnie doświadczenie , publikujemy na naszej stronie internetowej jedynie najlepsze oferty, dzięki czemu jesteśmy doceniani przez klientów.

Abelard.pl

Parking u Beaty proponuje usługi w ramach zabezpieczenia samochodów. Miejsce na chronionym i oświetlonym parkingu to wygodne oraz tanie rozwiązanie, które zagwarantuje poczucie bezpieczeństwa podróżnym. Czynny jest całą dobę. Osoby wyjeżdżające na dłużej, mają szansę skorzystania z rabatu. Zabukowania postoju można dokonywać telefonując na: 692837806.
Zaufaj nam i zostaw swoje auto na parkingu przy lotnisku

Qubika Development Apartamenty

Qubika Rezydencje to nowoczesne projekty wykonane przez czołowych polskich architektów, zaprojektowane z myślą o osobach, którzy doceniają komfort, luksus i piękny design. Naszym atutem są profesjonalne biura architektoniczne mające duże standardy oraz renomę w branży. Każdego dnia w naszej firmie podpisujemy sporo umów – każde nowe zamówienie jest dla nas istotne. Wcześniejsze nasze inwestycje to chociażby Osiedle w Rogalinie, obecnie zapewniamy możliwość usytuowania willi np. na gruntach Qubika Development.

Mieszkania Arche

Przedsiębiorstwo Arche z głównym oddziałem w Warszawie ma do zaoferowania kompleksowe usługi na rynku deweloperskim. Działalność zdobyła dużą renomę za sprawą konstruowania domów oraz siedzib firm, a także odbudowy słynnych zabytków. Za swoją działalność firma otrzymała wiele wyróżnień, dzięki czemu z łatwością zdobywa zainteresowanie nowych klientów. Mnóstwo informacji zobaczycie na stronie internetowej: www.arche.pl.
Strona www - arche.pl

Bon-koczerski.pl

Buro Obsługi Nieruchomości Ryszard i Marzena Koczerska gwarantuje usługi w dziedzinie przygotowywania świadectw i audytów energetycznych ,jak i podziałów fizycznych budynków. Posiadamy rzeszę zadowolonych klientów, ponieważ doskonale rozumiemy ich potrzeby, umiemy elastycznie podejść do wyznaczenia terminu zrealizowania usługi, a także w trakcie współpracy odpowiadamy na wszelkie pytania. Świadczenia realizujemy na terenie Bydgoszczy i pobliskich wiosek.

Intacto zarządca nieruchomości

Szeroko pojęte administrowanie oraz zarządzanie nieruchomościami ma w zakresie swoich usług firma INTACTO, która posiada swoje siedziby w Krakowie, Warszawie i Łodzi. Firma oferuje szeroki zakres usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami, zapewniając profesjonalizm, rzetelność i obowiązkowość. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na obszarze Łodzi, Krakowa i Warszawy. W swojej ofercie firma posiada także usługi zachowania czystości i konserwacji powierzchni, które świadczy, dzięki współpracy z firmami zewnętrznymi.